RCS Polska
  ul. Korfantego 13
  53-021 Wrocław

  tel. (71) 339 91 74

  rcs@rcspolska.pl

      OFERTA
 
 

Cyfrowy rejestrator rozmów

Rejestrator rozmów jest cyfrowym urządzeniem zapisującym rozmowy prowadzone na łączach analogowych i cyfrowych, w sieciach radiowych i GSM oraz w sieci cyfrowej telefonii bezprzewodowej typu DECT.

Urządzenie można konfigurować odpowiednio do potrzeb Klienta. W konfiguracji podstawowej urządzenie posiada możliwość zapisu 1500 godzin rozmów.

Podstawowym modułem urządzenia rejestrującego jest komputer PC w wykonaniu przemysłowym lub standardowym, pracujący pod systemem operacyjnym Windows XP lub Windows 2000 i wyposażony w specjalne karty rejestrujące rozmowy.

Karta analogowa może posiadać maksymalnie 16 kanałów w pełni dupleksowych, a w przypadku kart cyfrowych możliwości są jeszcze większe. W zestawie oferowanych kart znajduje się karta umożliwiająca rejestrację dwóch łączy cyfrowych typu E1, tzn. ogółem 60 kanałów w pełni dupleksowych.

Karty rejestrujące wyposażone są w układy DSP dla przetwarzania głosu (dźwięku).

Karty umożliwiają automatyczną kompresję, która wykonywana jest bezpośrednio na karcie i nie obciąża samego komputera.

Wszystkie karty wyposażone są w obwody dla automatycznego sterowania siły głosu AVC o raz dla automatycznego sterowania wzmocnienia AGC oraz wykrywania ciszy na łączu.

Zapisy rozmów zapamiętane są w bazie danych; umożliwia to wykorzystanie bogatych możliwości sortowania, wyboru, wyszukiwania oraz filtrowania danych.

Zapisane pliki można odtwarzać w standardowych odtwarzaczach, np. Windows Media Player.

Urządzenie rejestrujące umożliwia dostęp do bazy danych przy pomocy specjalnego Oprogramowania Klienta za pośrednictwem lokalnej sieci komputerowej.

Umożliwia to odtwarzanie rozmów na dowolnym komputerze pracującym w sieci w, którym jest zainstalowana ta aplikacja. Kopie zapasowe rozmów można zapisywać na CD-ROM.

W związku z tym, urządzenie rejestrujące pracuje w sieci komputerowej, nie musi być umieszczane na stanowisku dyspozytora, można je lokalizować w pomieszczeniach technologicznych.
 
 
   
  iks design
       Copyright 2006 RCS Polska Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.